X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

ترسم ورزش بادرودبه باد رود!

فاتحه ورزش بادرود راچه کسی خواند؟

10 سال پیش به بهانه ترمیم زمین چمن ورزشگاه بادرود از بازی فوتبال دراین زمین جلوگیری شدتا قبل از آن 15 باشگاه ورزشی فعال در شهروروستاها هرساله چندین دوره به انجام مسابقات فوتبال می پرداختندکه شاهد بودیم هرروز ورزشگاه شاهد خیل عظیم ورزشکاران وورزشدوستان بود.به بهانه چمن زمین باتأسف حس می شود که مخصوصأ واز روی عمد فوتبال این شهر را تعطیل کردندوباسیاستهای پشت پرده ای تلاششان رابرای خاموش کردن مشعل فروزان ورزش بادرود بکار بردند که تاحدودی هم موفق شدند.

سال گذشته هم مسئولین ورزش شهرستان درادامه سیاست ورزش زدائی بادرود وبه بهانه مرمت سالن سرپوشیده تختی بادروددرب سالن را قفل نموده وبا این سیاست غلط در واقع فاتحه ورزش فوتسال،والیبال،کشتی و...بادرود را هم برای همیشه خواندند تا خاطرشان آسوده باشد که تا مدتها هیچ ورزش کار وپهلوانی از این دیار قد برافراشته نکند.

آیا به این موضوع فکر کرده اید که چرا ورزش بادرود در انحصار عده ی انگشت شماری است که با تبانی برخی ازرده بالائی های استانی هرساله قیمومیت سالنهای بادرود را عهده دارند؟

آیا اندیشیده اید که یک دهه است هیچ حسابرس وحسابدار زبده ای نتوانسته از حسابهای ریالی ودرآمدهای سالنهای این ورزشگاه سردربیاورد؟آیا کسی هست که بگوید این ورزشگاه با این همه درآمد چرا وضعیت کف پوش،شیشه ،سرویسهای بهداشتی،توپ وتور،محوطه و.... 

چرابه این روزافتاده است؟آیا از خود سئوال نموده ایم که چرااز کسب مقام قهرمانی استانی وکشوری در رشته های فوتبال ،کشتی ووالیبال بادرودیها چرا دیگر نشانی نیست؟ آیا اندیشیده ایم که چه بر سر ورزش باستانی،کوهنوردی،ژیمناستیک،دارت و.... بادرودآمد؟

مسئولین محترم :جوانان بادرود از طلا گشتن پشیمان گشته اند ،مرهمت سازید وآنان را دوباره مس کنید.

مرمتتان پیشکش ,اعتبارات ورزشی را مثل گذشته صرف جاهائی به غیر از ورزش کنید ولی اگرمقیدید بگذارید ورزش نیمه جان بادرود در همان زمین خاکی قدیمی اش نفس بکشد تا لطف خداشامل حال شود که به لطف شما نیازی نیست که نیست!!!

[ سه‌شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1388 ] [ 10:46 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 0 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه