X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

ادارات بادرود به کجا می روند؟؟؟

کنکاشی در تعطیلی برخی ادارات بخش بادرود

درست درروز 27 اسفند سال 1382(۶سال پیش)که دکتر باغبانیان حائز اکثریت آراء گردید ه بود وزمزمه های ابطال انتخابات در پی شکایتهای کذائی متعددمردودین در انتخابات بگوش میرسید حضرت حجه الاسلام دهشیری امام جمعه محترم بادرود در جمع عده کثیری که در اعتراض به روند ابطال غیرقانونی انتخابات درخیابان جمع شده بودند حاضر وضمن دلجوئی به نکته  ای اشاره نمود که اکنون میتوان به عمق این مطلب پی برد.وی گفت:«« با نداشتن نماینده محلی بیم آن می رود که این چند اداره بادرود هم برچیده شوند»». واکنون بعد از یک سال واندی محروم بودن منطقه بادروداز نماینده محلی ،صدای شورای اسلامی شهر بادرود هم بدین گونه درآمد که بد نیست نسخه ای از آن که به نشریات محلی ارسال شده را باهم مرور کنیم وقضاوت را بر عهده شما مخاطبین محترم بگزاریم:

جناب آقای صفاری

فرماندار محترم شهرستان نطنز

بادرود وسلام

   احترامأ باستحضار میرساند که طی یک سال گذشته برخی از ادارات وداوئر دولتی در بادرود دچار تقلیل پست سازمانی یا سیستم اداری گردیده اند که این امر نگرانی شدید شهروندان را بدنبال داشته است که جهت استحضار توجه جنابعالی را به برخی موارد در بخش بادرود جلب می نمائیم:

1- جمعیت هلال احمر بادرود که تا یکسال قبل در اکثر همایشها وبرنامه های جانبی فرهنگی، ازمقام اول تا سوم استان برخوردار بوده است اکنون تنها بعنوان یک پایگاه امدادی ،فرهنگی اداره می شود که مسئول آن قبلأ پزشک بوده وبا حکم رئیس جمعیت در استان مشغول بخدمت بودکه اکنون یک کارشناس باحکم رئیس جمعیت شهرستان مشغول بخدمت می باشد.

2-مرکز فنی حرفه ای بادرود که از 10 سال پیش با پرداخت اجاره بهای مرکز به مدت دو سال توسط شورای اسلامی شهر افتتاح وبعنوان یکی از فعالترین مراکز استان درجذب وآموزش کار آموزان نقش اساسی را داشت بنا به علل نامعلوم از ابتدای سالجاری تعطیل گردید.

3-اداره برق بخش بادرود که از بدو تأسیس تابحال مسئولش بعنوان رئیس بخش بادرود اشتغال داشته اکنون بعنوان کفیل برق بخش بادرود شناخته می شود.

۴-کمیته امداد امام خمینی«ره»با12 سال سابقه فعالیت وصدور احکام رئیس آن ،توسط مدیر کل استان اکنون توسط رئیس اداره در شهرستان شاهد تعویض روسای متعدد می باشیم.

۵-نمایندگی تربیت بدنی بادرود هم قضایای مشابه با بند3 داشته که این عدم مدیریت باعث تعطیلی و  ازهم پاشیدگی ورزش این دیار شده است .

۶-نمایندگی اداره تعاون که به مدت دو سال فعالیت درخشانی را به شرکتهای تعاونی ارائه می نمود بنا به دلائل نامعلومی بطور کامل تعطیل گردید.

۷_تنها داروخانه دولتی شهر باسیاستهای غلط مسئولین به بخش خصوصی واگذار گردید که این اتفاق در مرکز شهرستان نیافتادودرخصوص مرکز فیزیوتراپی هلال احمرهم این امر درحال اجراست.

۸-زمزمه های درخصوص برچیده شدن مرکز بیمه خدمات درمانی ونمایندگی اوقاف وامور خیریه نیز به گوش میرسد که اجرای این روند به صلاح منطقه،مسئولین ودولتمردان محترم نمی باشد.

استدعا داریم باتوجه به مسائل مطروحه وبروز مشکلات تردد شهروندان جهت انجام امور اداری به  مرکزشهرستان ،دستور جلوگیری از این روند ناپسند راصادر فرمائید

از دستور جنابعالی دراین خصوص صمیمانه سپاسگزاریم%  

                                                                                    ذبیح اله صولتیان

                                                                     رئیس شورای اسلامی شهر بادرود

[ سه‌شنبه 17 شهریور‌ماه سال 1388 ] [ 12:22 ب.ظ ] [ بادرودی ] [ 1 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه