X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

چک جوائز برگشت خورد

 

 

واقعأ پاسخگو کیست؟؟ چندی پیش خبری در این پایگاه درج شد که جوائز مسابقه  قویترین مردان کویر پرداخت نشده است وعدم پرداخت جوائز ودادن قول اهداء آن در بین ورزشکاران وورزشدوستان با تأسف ضربه جبران ناپذیری بر پیکره ورزش این منطقه وعدم تشویق وترغیب جوانان به امر ورزش می رساند .

پیگیریها تا بدین مرحله پیش رفت که شهردار با یادداشتی اعلام نموده این شهرداری هیچ قولی برای اهداء جوائز نداده واهداء کننده جوائز دو نفر از همشهریان بوده اند .

جای سئوال از شهردار محترم: اگر شهرداری قول نداده جوائز را بدهد پس علت درج جمله(با همکاری شهرداری)در بنرهای تبلیغاتی چیست؟ ونوع همکاری شهرداری چگونه بوده؟ 

به قول شهردار دو نفر بنامهای آقایان عبداله شریفی مقدم وعلی پورنوری قول اهداء جوائز را داده اند . اگر این دونفر قول جوائز را به شما داده اند یقینأ پیگیر این ماجرا تا حصول نتیجه شخص جنابعالی می باشید مضاف بر  اینکه آقای شریفی کسی بود که قول اهداء یک دستگاه سواری برای تأسیس دانشگاه آزاد بادرود با برگزاری دهها جلسه با حضور وی که جنابعالی هم عضو هیئت موسس این دانشگاه بودید راداد، به کجا انجامید وکی تحقق یافت که بخواهند روی قول این شریف شریفی حساب وکتابتی باز کنند ؟؟

آقای پورنوری هم چند روز پس از مسابقه از ریاست اداره آبفااستعفا دادند وقانونأ مسئولیتی بر عهده ندارند.(ضمن اینکه ظاهرأ آقا پورنوری قول داده شده را محقق نموده است)

آیا در این شهر با این همه کبکبه ودغدغه واقعأ مسئولی ، شخصیتی، آقائی ، خانمی پیدا نمی شود که جوائز ناقابل یک مسابقه ای محلی را متقبل شود تا آبروی این شهر نزد قهرمانان خطه کاشان ونطنز بر باد نرود؟؟

حال حسابت وکتابت مابقی مسابقه بماند که قهرمان وافتخار آفرین بادرود وایران در کشور فیلیپین دغدغه  عدم  تحقق آن را داردومانده که چه کسی پرداخت کننده این هزینه هاست؟

[ چهارشنبه 1 تیر‌ماه سال 1390 ] [ 10:51 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 9 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه