X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

خیر بادرودی مرکز فنی حرفه ای می سازد

هم زمان با میلاد مسعود مهدی صاحب الزمان (عج)  با حضور مسوولان شهرستان و بخش کلنگ احداث ساختمان فنی و حرفه ای بادرود در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع  و زیر بنای ۳۰۰ متر درشهرک آزادگان جنب پارک اندیشه بر زمین زده شد . در این  مراسم که امام جمعه، فرماندار ،نماینده مجلس ، بخشدار ، شهردار ،اعضای شورای شهر بادرود وجمع کثیری از شهروندان حضور داشتند َ خیر نیکوکار دکتر حسنعلی محققی هزینه احداث این ساختمان که حدود ۱۵۰ میلیوت تومان می باشد  را تقبل نمود .  

مرکز سیار فنی حرفه ای بادرود که از سال 1378 در این شهر فعالیت خویش را آغاز نموده بود طی 4 سال گذشته به بهانه نبود مکان مناسب بطور کامل تعطیل گردید وهنرجویان برای فراگیری علوم روز روانه مرکز شهرستان شدند. بدیهی است در چند ماه اخیر تعداد زیادی از بانوان بادرودی برای شرکت در آزمون قالیبافی به علت نبود مرکز فنی حرفه ای مجبور به تردد به نطنز بودند .  

دکتر حسنعلی محققی که پیش از این شاهد کمک خیرخواهانه وی به دانشگاه آزاد - بیمارستان - مدارس وکتابخانه عمومی شهر بودیم ضمن پذیرفتن کل هزینه ساخت این مرکز اظهار امیدواری کرد تا ظرف 6 ماه آینده این مجموعه به افتتاح وفعالیت مجدد بپردازد. آغاز بکار ساختمان کلنگ زده شده منوط به ارائه نقشه از سوی اداره فنی حرفه ای شهرستان می باشد که تاکنون این مهم انجام نگرفته است.
[ دوشنبه 19 تیر‌ماه سال 1391 ] [ 02:30 ب.ظ ] [ بادرودی ] [ 6 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه