X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

دکتر محققی بازهم کار خیری دیگر

دانشگاه آزاد اسلامی بادرود به دلایلی نظیر تازه تاسیس بودن و اجرای عملیات ساختمانی نظیر احداث سوله ها ،که دیگر عملیات های عمرانی این دانشگاه را به پارکینگ برد باعث شده است استقبال خوبی از این دانشگاه نشود و بدهی نزدیک به یک میلیارد تومانی این دانشگاه گره را هر روز کورتر نماید.

مدیریت جدید این دانشگاه و فعالیت همه جانبه آن باعث شده است که خییرین و نیکو کاران با مراجعه به دانشگاه مقداری از مشکلات این دانشگاه را بر دوش بکشند تا تنها مرکز آموزش عالی بادرود درهای آموزشی خود را بازتر نماید.

دکتر حسنعلی محققی نیکوکار بادرودی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی بادرود پنجاه درصد هزینه محصور نمودن سایت اداری -آموزشی و پنجاه درصد از هزینه سالن غذا خوری دانشجویان را که هزینه ای نزدیک به دویست و پنجاه میلیون ریال می باشد را قبول کرد.

نیکو کار بادرودی در ادامه ضمن آشنایی با مشکلات رفاهی از جمله خوابگاه دانشجویان دانشگاه آزاد بادرود با پرداخت وام یک میلیارد ریالی بدون سود و بهره به این دانشگاه جهت احداث خوابگاه موافقت نمود و ابراز امیدواری کرد که با این اقدام بتواند در راه تحصیل فرزندان منطقه موثر باشد و مهمان این دانشگاه نیز به خوبی به تحصیل بپردازند
[ شنبه 11 آذر‌ماه سال 1391 ] [ 11:04 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 3 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه