X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

بازهم رئیس جدید !!!

 7 سال واندی از عمر دولت نهم ودهم میگذرد وهمانگونه که در مطالب معارفه آقای جوانی بعنوان رئیس اداره آموزش وپرورش نوشتیم وپیش بینی کردیم بازهم شاهد تحول در مدیریت این اداره پر طمطراق بادرود هستیم.آنروزها اشاره داشتیم که ادامه این روند تا پایان عمر دولت امتداد خواهد داشت واکنون به این پیش بینی واقع گرا رسیدیم(مراجعه به آرشیو تارنگار).این روزها بازهم زمزمه تغیر مدیریت اداره آموزش وپرورش بادرود بگوش می رسد بعد از جوانی ، همت، طاووسی ورجبی مقدم اینک نوبت یک همشهری دیگریست که قرار است سکان دار این مجموعه شود . سئوال همشهریانی که نگران آینده فرزندان دلبندشان هستند این است که علت این همه تحول براستی چیست؟ چرا در کمتر از 7 سال باید شاهد حضور 5 مدیر در یک اداره این شهرکوچک باشیم؟

آیا سوء مدیریتهاست که این گونه سلیقه ای عمل می شود ویا تقسیم بندی انجام گرفته تا هر کس چند صباحی از این خوان گسترده اطعامی بخورد؟

آیا والدین حق ندارند از خود بپرسند که جرا بیش از 10 سال آقای فردوسی رئیس این اداره بود وهیچ تحولی (مگر به اجبار بازنشستگی) در حتا مدیران مدارس رخ نداد اما در این 7 ساله چرا باید شاهد این همه تحول در سطح مدیریت این اداره باشیم؟

کاش بجای این همه نیرو وتوان صرف کردن برای معرفی یک رئیس اداره بیشتر به فکر گسترش سطح آموزش فرزندان این مرز وبوم  باشیم .

وای کاش این جسارت را داشته باشیم که اگر درخود توان مدیریتی را نمی بینیم با شوکت وقدرت تمام از پذیرش مسئولیت سر باز زنیم تا زمینه برای حضور کسانی که در خود توان مدیریتی را می بینند هموارتر گردد.

بامید درک آن روز

[ دوشنبه 27 آذر‌ماه سال 1391 ] [ 09:39 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 13 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه