X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

تالار پارک تخت پادشاه نیاز به لطف شما دارد

 فقط سه عدد قفل چاره ساز است

تالار روباز جشنواره انار پارک گردشگری تخت پادشاه این شبها به بهانه میلاد ائمه بزرگوار شاهد حضور هزاران شهروند بود تا بخشی از اوقات تابستان گرم وروزهای بزرگ این ماه را به تماشای برنامه های هنری نه چندان جذاب هنروران بادرودی بگذرانند، گرچه اقدام این گروههای هنری برای بازگرداندن شادی به خانواده ها قابل تمجید است اما انتقاداتی هم به برخی از برنامه نمایشی این عزیزان وارد است که بعدأ سر فرصت به نقدآن خواهم پرداخت.

اما روی سخنم با شهردار ومسئولین میراث است از سه سال پیش تابحال چرا اقدامی عملی برای تکمیل این مجموعه نشده است؟

اعتباراتی که هر سال بطور خودکار (البته با جدیت وتلاش شورای شهر درآن دوره)از سوی میراث فرهنگی به این مجموعه تعلق میگرفت چه شد وبکجا پر کشید؟؟

تکمیل نشدن سن نمایش وسرویسها وآب نما ونور پردازی این مجموعه که هرساله شاهد حضور گسترده میهمانان وشهروندان به بهانه جشنواره انار وجشنهای دیگر است ، آیا با وضعیت موجود در خور این عزیزان هست؟؟

از همه مهمتر با تأسف به علت اینکه تنها با سه عدد قفل هزار تومانی می توان دربهای این تالار را بست شاید به علت سهل انگاری یا فراموشی مسئولین بخشی از سنگهای سن نماش و سکوی نشستن تماشاگران به طور عمد یا غیر عمد توسط برخی افراد مریض که در همه جوامع هستند کنده شده اند که ادامه این روند شایسته نیست .

لطفأ با هزینه کردن تنها سه هزار تومان از تخریب این تالار زیبا جلوگیری کنید،محض رضای خدا جای دوری نمی رود 

[ یکشنبه 9 تیر‌ماه سال 1392 ] [ 08:58 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 1 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه