X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

جاده بادرود –گرمسار به بی راهه میرود
http://badroodi.persiangig.com/DSC00443.JPG


سال 1348 طرح مطالعاتی جاده وراه آهن بادرود به گرمسار به انجام رسید. از 44 سال پیش تابحال هرازگاهی بحث احداث این جاده مطرح وسپس به نهانخانه بایگانی وزارت راه وشهرسازی سپرده می شود.

قرار بود بنا به گفته زیارتی مدیر راه آهن(احتمالأ وقت) کشور ، پروژه راه آهن بادرود –گرمسار از سال 1389 عملیات اجرائی بخود بگیرد که این مهم اتفاق نیافتاد.

خاتمی رئیس دولت اصلاحات در جمع مردم گرمسار در سال 1381 هم خبر از شروع قریب الوقوع این پروژه را داد که آنهم به سرانجام نرسید.

درجلسه رئیس شورای شهر بادرود در دور دوم با ترابی نماینده گرمسار وباغبانیان نماینده بادرود در سال 1385در مجلس قرار بود این پروژه از سوی دو نماینده با جد پیگیری شود . نتیجه پیگیری تصویب مجدد طرح در اولین جلسه هیئت دولت اصولگرا در اصفهان در خرداد 86 بود که این مهم هم بجائی نرسید وبلعکس سال 1390 شاهد افتتاح جاده قم به گرمسار بودیم وبخشی از امیدهای احداث این جاده به یأس مبدل شد.

با اینحال شنیده ها حاکی از آن است که پروژه اتصال آران وبیدگل به جاده گرمسار اخیرأ عملیات اجرائی بخود گرفته وبا این ترتیب باید فاتحه یک طرح 44 ساله را خواند.

کاش مسئولین شهرستان با جدیدت تمام این مسئله را پیگیر می شدند ومسئولین رده بالاتر نیز می دانستند مقرون بصرفه ترین ونزدیکترین مسیر اتصال اصفهان به سمنان همین جاده بادرود –گرمسار است که با تأسف فراوان از این مسئله وپیگیری جست وگریخته تاکنون نتیجه مثبتی حداقل برای بادرود ما نداشته است

[ شنبه 13 مهر‌ماه سال 1392 ] [ 12:57 ب.ظ ] [ بادرودی ] [ 2 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه