X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

سخنی از سر مهر با مخاطبین مهربادرود

درودی دیگر به مخاطبین گرام


تارنگار بادرود،سرزمین مهر ومیترا، در آمرداد1387 فعالیت رسانه ی وخبری خود را آغاز کرد. در این راه پر مخاطره بس تشویق ها وترغیبها همراهمان بود وبسی نیش وکنایه ها ، که همه را به احترام مردمی که هم انتقاد وهم تشویق جزء ابتدائی ترین حقشان است را بدل وجان خریداریم.

اما چند نکته:

-از همکاران وبلاگ نویسی که بدون ذکر منبع اقدام به کپی اخبار این وبلاگ میکنند سخت گله مندیم . ازیرا که برخی دوستان حتا منابع ذکر شده را حذف میکنند که بسی بدتر. فلذا درراستای احترام به نوشتاری مجازی امیدواریم همکاران محترم در درج منبع مطالب این وبلاگ وهمه وبلاگها رعایت انصاف را بدارند.

-سفرنامه هائی که توسط اینجانب در این تارنگار درج میگردد معمولأ با استقبال گسترده هموطنان مواجه گردیده وخیلیها از درج این مطالب خرسندن،گرچه عده ای هم منتقدند که چرا مباحث شخصی وارد تارنگار گردیده که باید عرض کنم بیشتر معرفی مناطق کشورمان است تا معرفی شخص بنده. در ضمن خیلی از این سفرها در سالهای گذشته اتفاق افتاده که به تدریج در این تارنگار به اقتباس از تارنگار باد صبا کپی ودرج میگردند.

-  لازم است حال که تب وتاب جشنواره انار فروکش کرد از همه دست اندرکاران جشنواره بویژه شهردار واعضای شورا تشکری جانانه بنمایم که انصافأ امسال شاهد جشنواره ای بسیار زیبا بودیم. لازم است از بخشدار محترم، اداره ارشاد، جهادکشاورزی، میراث فرهنگی،دفتر نماینده محترم،گروه پرهام فیلم وهمه شخصیتهای حقیقی وحقوقی بویژه دکتر محققی ودکتر رهگشا ودکتر باغبانیان وهمه بانیان این جشن و شادی سپاسگزاری نمایم.امیدوارم از هم اکنون برای جشنواره هشتم انار بادرود برنامه ریزی گردد تا اندک مشکلات پیش رو نیز مرتفع گردند.

-مثل گذشته انتظار داریم با پیشنهادات ونظرات سازنده خویش ما را در این امر خطیر اطلاع رسانی یاری فرمائید.

 بدرود

[ شنبه 11 آبان‌ماه سال 1392 ] [ 11:47 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 3 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه