بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

نام زیبای بادرود در مدارک دانشگاهی آزاد

رییس دانشگاه آزاد واحد بادرود گفت: نخستین گروه از دانشجویان رشته مهندسی برق قدرت در مقطع کارشناسی که از مهر ماه سال ۱۳۹۰ وارد دانشگاه ازاد شده بودند، فارغ التحصیل شدند.

 

 محققی از اولین گروه فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد واحد بادرود خبر داد و گفت اولین گروه از دانشجویان رشته مهندسی برق قدرت در مقطع کارشناسی که از مهر ماه سال ۱۳۹۰ وارد دانشگاه شده بودند ، رسما فارغ التحصیل شدند.

وی افزود: هم اکنون در این دانشگاه پنج رشته کارشناسی از جمله مهندسی برق قدرت، تاسیسات حرارتی وبرودتی، نقشه کشی، طراحی صنعتی و مهندسی برق وجود دارد.
رییس دانشگاه آزاد واحد بادرود گفت: از بهمن ماه سال جاری رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار نیز به سایر رشته های موجود اضافه خواهد شد.

وی همچنین اظهار داشت: برای کمک به دانشجویان بی بضاعت وکم بضاعت وام ۲۲۰ میلیون تومانی بلند مدت بدون بهره به ۴۰۳ نفر از دانشجویان در حال تحصیل اعطا شده است که این رقم حدود ۶۵ درصد از کل دانشجویان را در بر می گیرد.

محققی بیان داشت: برای اولین مرتبه تعداد ۱۱ مدرک فارغ التحصیلی با نام دانشگاه آزاد واحد بادرود توسط مسوولان صادر شد.به گفته وی پیش از این مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان منطقه به نام دانشگاه ازاد واحد کاشان صادر می‌شد

[ پنج‌شنبه 7 آذر‌ماه سال 1392 ] [ 08:49 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 4 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه