X
تبلیغات
رایتل

بادرود-پایتخت تاریخی فلات مرکزی

بادرود- چهارمین مهد گردشگری مذهبی ایران

نخستین نشست شورای اداری شهرستان در بادرود
http://badroodi.persiangig.com/WP_20131218_001.jpg

برای اولین بار  نخستین نشست شورای اداری شهرستان در سالن کانون پرورش فکری کودکان بادرود برگزار شد

در این جلسه که تمامی روسای ادارات وارگانهای شهرستان حضور داشتند عناوین ومباحث زیر مورد بحث وگفتمان قرار گرفت:

-آقای طاحونی امام جمعه نطنز به تشریح مسائل اربعین وذکر مصیبت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پرداخت.

-آقای قاسمی امام جمعه بادرود در خصوص مسائل 9 دی سخنرانی ودر خاتمه به ضرورت تأسیس فرمانداری بادرود که تنها خواسته اهالی است اشاره نمود.

-آقای صابری بخشداربادرود هم خواستار گشایش حوزه بسیج خواهران کوثر شد ودر ادامه به تکمیل تالار فرهنگ وهنر-معرفی رئیس اداره دارائی بادرود –افتتاح ایستگاه هواشناسی-افتتاح کلانتری خالدآباد-روشنائی بلوار حرم-تکمیل پروژه های نیمه تمام –روشنائی بلوار انار وتجهیز بیمارستان بادرود اشاره نمود.


http://badroodi.persiangig.com/WP_20131218_005.jpg

در این بخش از برنامه جلسه اداری شاهد حضور پدر ومادر شهید قشقاوی از شهدای هسته ای کشور بود که حضور این سالخوردگان گرامی وهمزمان پخش مستند کوتاهی از زندگی نامه شهید فضای خاصی را به جلسه حکمفرما نمود ودر ادامه پدر شهید قشقاوی در سخنانی کوتاه از مواضع دولت وتیم مذاکره کننده هسته ای حمایت وقدردانی ویژه نمود


http://badroodi.persiangig.com/WP_20131218_017.jpg

-آقای مجیدی تبار رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان هم برپائی مراسم عاشورای امسال در سرتاسر شهرستان را بی نظیر توصیف کرد وخواستار حضور گسترده مردم در مراسم تجمع هیئتهای مذهبی در اربعین شد.

-آقای علی رحیمی رئیس شورای شهرستان نطنز هم به تشکیل انجمن کتابخانه ها-کمک به زیر ساخت گردشگری شهرستان – احداث سردخانه در شهرستان-تسریع در احداث جاده بادرود –کاشان-رفع مشکل مسکن مهر خالدآباد-پرداخت مالیات مودیان در شهرستان شد.

-آقای میرزائیان عضو شورای شهر بادرود هم از مذاکره کنندگان هسته ای خواست مراقب لبخند آمریکا باشند ودر ادامه از نماینده بخاطر آغاز باند دوم جاده مرگ تشکر کرد وخواستار درج نام بادرود در شناسنامه هاورسیدگی به وضعیت اداره ثبت احوال بادرود-استقلال اداره جهاد کشاورزی-ساماندهی کوره های آجر پزی-تکمیل تالار فرهنگ وهنر-کمک به تجهیز اتاق عمل بیمارستان-تلفن به شهرک آزادگان-بازگرداندن زمین های شهرک صنعتی سراسیاب توسط کسانی که سرمایه گزاری نکرده اند –رسیدگی به ایستگاه راه آهن بادرود-موزه مردمشناسی وشهداء شهر-روشنائی بلوار حرم بادرود شد.

-آقای عباس حسینی رئیس شورای شهر خالدآباد هم خواستار دعوت از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در آقاعلی عباس شد ودر ادامه به نبود پزشک در درمانگاه خالدآباد انتقاد نمودوخواستار توجه به آثار تاریخی این شهر شد.


http://badroodi.persiangig.com/WP_20131218_009.jpg

-آقای فیروزی نماینده مردم در مجلس هم به نبود بودجه برای شروع طرحهای جدید خبر داد وخواستار تعامل بیشتر مسئولین با دفتر نماینده در سه بخش مرکزی – بادرود وقمصر شد. ودر ادامه گفت پیگیر بازگشت افاغنه به شهرستان هستیم تا مشکل کارگری منطقه حل شود

-در خاتمه هم آقای جعفری فرماندار شهرستان به جمع بندی موضوعات مطروحه پرداخت و از تلاش مجموعه شهرستان در ماه گذشته برای حضور سه معاون استاندار در شهرستان خبر دادو خواستار رفع احیانأ اختلافات درون اداری در داخل شهرستان شد و خواستار صرفه جوئی بهینه در مصرف سوخت در ادارات شد


نظر کاربران ارجمند


فری
پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 11:07 ق.ظ
ذبی جون!!!
دستت درد نکنه.
ولی تا میتونی بهشون یادآوری کن تا اهمال کاری نکنن.
سپاسگذار که پیگیر و دادرس مردم.


پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 08:00 ب.ظ
چرا خبرنگاران راراه ندادند وچرا فقطازافغانی ها صحبت کرد بین این همه تحصیل کرده


پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 08:02 ب.ظ
حسین میرزاییان جمله سال را گفته است......


پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 08:10 ب.ظ
داریوش خان خوب هوای باجناق را داری ناقلا


پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 08:22 ب.ظ
طاهرا بالا ی سن شلوغتر از پایینه
شاید بهتر این بود که این چند نفر هم که پایین بودند مرفتند بالا


پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 11:22 ب.ظ
فیروزی گفته : ما امیدواریم که در بودجه سال آینده توجه ویژه ای به عمران کشور وجود داشته باشد .
هرکسی می داند که این مجلس است که بودجه را تصویب مکند ایشان باید این جملات را به نمایندگان بگوید نه در شورای اداری  آقای نماینده توپ در زمین خودتان است پس چرا آنرا به زمین دولت می اندازید ؟؟؟


پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 11:24 ب.ظ
قابل توجه آقای میرزایی :
ایکاش نماینده بجای این همه حمایت از افغانی ها یک در صد هم به فکر جوانان بادرود بود که روزانه حدود 500 جوان در برف وسرما و در گرمای تابستان به کاشان و نطنز و ده آباد می رفتند بود
پاسخ:
نماینده صحبتهای قشنگی داشتند گرچه برای ورود مجدد افاغنه منهم بشدت مخالفم ودرآینده دلایلم را می گویم که بازگشت مجدد افاغنه ظلم به بادرود است..

ذلیل
جمعه 29 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 12:12 ق.ظ
خوب که چی ....؟ این همه مسئول گرد هم جمع کردن و از همدیگه نعریف کردن دیگر هیچ !!! آیا یک تصمیم اجرایی هم گرفته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط نمایش و دیگر هیچ ، تا زمانیکه مسزولین وامدار اشخاص و جناحها بوده هزارتا جلسه هم بذارن فقط پول ساندیس و تی تابها را حروم کردن و اگه مسئولین خود را خدمتگذار مردم بدونن نیازی به هیچ جلسه ای نیست


جمعه 29 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 11:38 ق.ظ
درخواست های آقای میرزایی :
1 تکمیل تالار فرهنگ بادرود
2 تجهیز اطاق عمل بیمارستان بادرود
3 رسیدگی به اداره ثبت احوال بادرود
4 تلفن به شهرک آزادگان
در حالیکه :
1 تالار فرهنگ بادرود با حضور وزیر قبلی افتتاح شد
2 بیمارستان مجهز بادرود 7 ماه قبل افتتاح شد
3 اداره ثبت احوال برای دومین بار افتتاح شد
4 مشکل تلفن شهرک آزادگان هم حل شد
احتمالا ایشان خبر ندارند.به اطلاعشان برسانید
پاسخ:
تالار فرهنگ نیمه تمام افتتاح شد-بیمارستان هنوز خیلی مونده تا بیمارستان بشه-اداره ثبت اکثر روزها تعطیله-تلفن آزادگان تلا این لحظه وصل نشده ، ابی چی چی جوونوم؟؟؟

 

[ پنج‌شنبه 28 آذر‌ماه سال 1392 ] [ 09:55 ق.ظ ] [ بادرودی ] [ 9 نظر | چاپ ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه